bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Problemy z alkoholem. Wracają spotkania z terapeutą

Spotkanie z terapeutą. Kobieta w białej bluzce od tyłu. Przed nią druga lekko rozmyta kobieta
Rozmowa ze specjalistą może naprawdę pomóc. Nie wahaj się! (Foto: pixabay.com)

Od 1 czerwca wznawiamy spotkania z terapeutą w Punkcie Informacjo-Konsultacyjnym przy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Na spotkania z terapeutą Blandyną Barankiewicz-Prejs zapraszamy we wtorki w godz. 16.00-18.00 w budynku Urzędu Gminy Wiązowna w pokoju nr 001 przy ul. Lubelskiej 59.

Jeśli masz problem w rodzinie lub widzisz w sąsiedztwie niepokojącą sytuację albo przemoc domową spowodowaną nadużywaniem alkoholu możesz pomóc sobie i innym. Zgłoś problem Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – formularz do pobrania na stronie https://tuwiazowna.pl/problemy-alkoholowe-pomoc/. Wniosek może być złożony przez każdego, również przez instytucje lub stowarzyszenia.

Informacje na temat działalności Komisji, harmonogram spotkań oraz inne wiadomości dotyczące problemów z alkoholem znajdują się w zakładce: Załatw sprawę w urzędzie/problemy alkoholowe – pomoc.

Więcej informacji udziela Elżbieta Różańska – Sekretarz Komisji, pok. 208, tel. 22 512 58 32, 603 330 058, e-mail: e.rozanska@wiazowna.pl.

Foto: Adobe Stock

Data opublikowania strony: 29/05/2020