Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Prof. Jerzy Bralczyk na IX Forum Gospodarczym Gminy Wiązowna

Wybitny gość zaszczyci IX Forum Gospodarcze Gminy Wiązowna, które odbędzie się 14 listopada. Prof. Jerzy Bralczyk jest obecnie jednym z najbardziej znanych specjalistów od polszczyzny, a nam opowie o sztuce mówienia.

Charakterystyczny, lekko gawędziarski, ale bardzo konkretny sposób przekazywania wiedzy przez prof. Bralczyka zaskarbił mu sympatię nie tylko studentów, lecz także wszystkich fanów poprawnej polszczyzny. Jest autorem licznych prac z językoznawstwa oraz częstym gościem programów radiowych i telewizyjnych, gdzie wypowiada się na temat polskiego słownictwa, pochodzenia poszczególnych wyrazów, ich wymowy itp. W czasie wydarzenia, organizowanego 14 listopada o godz. 18.00, prof. Bralczyk opowie nam o „Sztuce mówienia (w biznesie i o nim)”.

W czasie forum wręczone zostaną po raz kolejny nagrody „Złoty Wiąz” dla przedsiębiorstw działających na terenie naszej gminy. Nagrody zostaną przyznane w kategoriach: „Lider ekonomii społecznej”, „Firma Roku”, „Innowator Roku”, „Filantrop Roku”. Specjalną nagrodę przyzna także Wójt Gminy Wiązowna Janusz Budny.

Z uwagi na duże zainteresowanie wydarzeniem prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc do 7 listopada pod nr tel. 22 512 58 01, e-mail: sekretariat@wiazowna.pl.

Więcej informacji o wydarzeniu udziela Paweł Zawadka, Wydział Spraw Społecznych, tel. 22 512 58 05, e-mail: pawel.zawadka@wiazowna.pl

 

 IX Forum Przedsiębiorczości Gminy Wiązowna.

Data opublikowania strony: 24/10/2023