radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Projekt Bank – szansa dla młodzieży Gminy Wiązowna

Projekt Bank – szansa dla młodzieży Gminy Wiązowna

We wtorek, 1 sierpnia br. w Gminie Wiązowna rusza „PROJEKT BANK”, którego celem jest inspirowanie społeczności lokalnej, a zwłaszcza młodzieży w wieku 15-20 lat, w dziedzinie innowacji społecznej oraz przedsiębiorczości!

Jest to świetna okazja dla młodych ludzi, do samodzielnego nawiązania dialogu międzypokoleniowego z doświadczonymi przedsiębiorcami oraz do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości.

Projekt przewiduje 4 fazy:

Faza I „Konsultacje Społeczne”: Za pomocą popularnych mediów społecznościowych, uczestnicy skonsultują się ze społecznością lokalną, aby zidentyfikować problemy społeczne związane z oświatą, wychowaniem, pomocą społeczną, ochroną i promocją zdrowia, kulturą i sztuką oraz ochroną środowiska.

Faza II „Szkolenie”: Uczestnicy wezmą udział w cyklu 8 warsztatów, podczas których doświadczeni specjaliści podzielą się swoją wiedzą z zakresu przedsiębiorczości, innowacji społecznej i zarządzania projektami. Na koniec tej fazy, uczestnicy przygotują 30 pomysłów mających na celu rozwiązanie problemów zauważonych w fazie I.

Faza III „Konkurs”: Spośród 30 pomysłów zostanie wybrane 10 najlepszych, które otrzymają mini-grant (1 000 zł) na realizację projektu.

Faza IV „Wdrożenie”: W trakcie ostatniej fazy uczestnicy, pod okiem organizatorów i specjalistów, dokonają wdrożenia swoich projektów oraz będą nimi zarządzać, wykorzystując zdobytą wcześniej wiedzę i umiejętności.

Termin: 01.08.2017 r. – 30.10.2017 r.

Organizatorzy: Fundacja Mladiinfo Poland, Urząd Gminy Wiązowna, Fundacja PKO BP

Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie oraz do dzielenia się tą informacją z potencjalnymi uczestnikami, aby podnieść kwalifikacje i świadomość naszej młodzieży!

Link do zgłoszenia

Link do wydarzenia na Facebook’u

Data opublikowania strony: 28/07/2017