radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Będzie targowisko

Będzie targowisko

„Mój rynek” tak będzie nazywało się targowisko w Wiązownie. Właśnie ogłosiliśmy przetarg na jego budowę. To nie będzie tylko sam budynek, ale również niezbędna infrastruktura wokół niego, taka jak stoły handlowe, parkingi czy wiata. Od lat czekaliśmy na takie miejsce, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, budowa ruszy na wiosnę przyszłego roku, a obiekt będzie gotowy w 2019 roku. Tam nasi rolnicy będą mogli sprzedawać produkty rolno – spożywcze, a mieszkańcy kupować świeże warzywa i owoce oraz artykuły spożywcze.

Na targowisko pozyskaliśmy środki z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w wysokości 999 453 zł z zadania „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w tworzenie ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury”. Cała inwestycja będzie kosztować ponad 2,6 mln zł.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o postępie prac, zarówno na naszej stronie, jak i w „Powiązaniach”. A inwestorów zapraszamy do składania ofert do Urzędu Gminy do 13 grudnia br. do godz. 10.00.

Data opublikowania strony: 29/11/2017