radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Przetarg na termomodernizację pawilonu w Wiązownie

Przetarg na termomodernizację pawilonu w Wiązownie

Zapraszamy przedsiębiorców do składania ofert w przetargu na zadanie pod nazwą „Rewitalizacja przestrzeni publicznej w m. Wiązowna poprzez utworzenie Centrum Aktywności Lokalnej – Zadanie 1”. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa budynku publicznego przy ul. Lubelskiej 53 w Wiązownie, w tym termomodernizacja, wykonanie przyłączy i instalacji do budynku oraz wyposażenie.

Przypomnijmy, że budynek pawilonu został pozyskany bezgotówkowo od Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Wiązownie w styczniu 2017 r. Pomieszczenia budynku będą między siebie dzielić Gminny Ośrodek Kultury oraz powstała niedawno na terenie naszej gminy Spółdzielnia Socjalna „Odmiana”. Modernizacja budynku podzielona została na trzy etapy. Pierwszy zakłada termomodernizację obiektu: pawilon zostanie ocieplony, wymienimy w nim okna, drzwi, cały system grzewczy, zbudujemy nowoczesną kotłownię i pompę ciepła, co w przyszłości obniży koszty eksploatacji. Wymienimy pokrycie dachu. Zmodernizowany zostanie także cały budynek wewnątrz. Kolejne dwa etapy to zagospodarowanie bezpośredniego sąsiedztwa budynku, a potem całego terenu wokół dzisiejszego pawilonu, banku, poczty. Powstanie tu strefa zielona, zmienimy układ komunikacyjny, na nowo rozplanujemy miejsca parkingowe.

Oferty w przetargu można składać do 10 sierpnia 2018 r. do godz. 10:00 w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna, ul. Lubelska 59. Pod tekstem znajdą Państwo link do dokumentacji przetargowej. Zapraszamy do składania ofert.

Informacji o przetargu udziela Justyna Sadkowska – Wydział Inwestycji, pok. 212
tel. 22 512 58 64, e-mail: j.sadkowska@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 25/07/2018