radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Rajd samochodów „Między Mienią a Świdrem”

Rajd samochodów „Między Mienią a Świdrem”

Rajd Między Mienią a Świdrem

Zapraszamy na rajd turystyczny „Między Mienią a Świdrem”. Rajd odbędzie się 18 sierpnia w godz. 09.00-17.00. Organizator – Rajd Rembertowski przewiduje, że w imprezie weźmie udział około 50 załóg z okolic Warszawy.  Rajd polega na poprawnym przejechaniu zadanej przez organizatora trasy zgodnie z przepisami ruchu drogowego i wykonywaniu rozsianych na trasie zadań związanych z historią i specyfiką odwiedzanych miejsc. Impreza przeznaczona jest dla użytkowników pojazdów wyprodukowanych do 1999 roku włącznie. Młodsze pojazdy mogą wziąć udział za zgodą organizatora. Aktualnie zaplanowana trasa wiedzie przez miejscowości: Wiązowna, Boryszew, Duchnów, Kąck, Poręby, Glinianka, Rzakta, Józefów, Grębiszew, Dobrzyniec, Siwianka, Kruszówiec, Wola Ducka, Kopki, Malcanów, Dziechciniec, Pęclin.

Zgłoszenia można dokonać na stronie lub pisząc na adres e-mail: rajdrembertowski@gmail.com

Zapraszamy też kibiców do podziwiania pojazdów.

Organizatorzy szykują dla uczestników zwiedzanie interesujących, historycznych obiektów związanych z tradycją, przyrodą i architekturą rozlewisk Mieni i Świdra. Polecamy to wydarzenie Państwa uwadze. Z pewnością jest to dobry sposób na promocję rekreacji związanej z zabytkową motoryzacją, promocję turystycznych walorów naszej gminy oraz doskonalenie techniki jazdy i bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Rajd jest IX rundą Mistrzostw Okręgu Warszawskiego Pojazdów Zabytkowych oraz IV rundą Turystycznego Pucharu 126p.Przewidujemy, organizowany we współpracy z Automobilklubem Polski.

info z tukontakt@wiazowna.pl
Piotr Licau

Data opublikowania strony: 10/08/2018