Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Recital Ewy Błaszczyk

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Ewą Błaszczyk. Kameralny koncert w Sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie.

Od wielu lat Ewa Błaszczyk pozostaje jedną z najbardziej wyrazistych postaci, zarówno w polskim kinie jaki i na scenie muzycznej. We wszystko co robi wkłada maksimum zaangażowania i to powoduje, że nie sposób pozostać wobec jej twórczości obojętnym. Płyta „Pozwól mi spróbować jeszcze raz” to zapis spektaklu pod tym samym tytułem. Wśród piosenek na niej zawartych słuchacze znajdą między innymi kompozycje z repertuaru Marleny Dietrich, Ryszarda Riedla, Jacka Kleyffa czy Stanisława Soyki. Album promuje piosenka „Modlitwa III” znana z wykonania zespołu Dżem. Wybrane fragmenty z płyty zostaną zaprezentowane podczas koncertu. Podobnie jak w przypadku większości projektów Ewy Błaszczyk, część dochodów ze sprzedaży płyty przeznaczona jest na wsparcie fundacji Akogo? Płyty z autografami będą dostępne w trakcie koncertu w Wiązownie.

Oficjalna premiera albumu odbyła się 26 października 2015 roku w Teatrze Studio podczas recitalu “Pozwól mi spróbować jeszcze raz”.

Bilety na koncert do nabycia w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Cena: 30zł (płatność gotówką)

Liczba miejsc ograniczona

Data opublikowania strony: 18/01/2016