mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Rezerwacja wizyt on-line. Już od listopada

Rezerwacja wizyt on-line. Już od listopada

Otwarty laptop. Na nim męskie ręce, które ułożone są na klawiaturze
Dzięki rezerwacji wizyty on-line sprawę załatwisz w umówionym terminie (Foto: pixabay.com)

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych mieszkańców, od 2 listopada będzie można przez internet zarezerwować wizytę w Biurze Obsługi Mieszkańca. To kolejny system, jaki wprowadzamy w naszym urzędzie, by ułatwić załatwianie spraw przez mieszkańców.

Od ponad miesiąca działa już system kolejkowy. O nim piszemy w tekście: Innowacyjny system kolejkowy w urzędzie. Sprawdź, jak pracujemy.

Już od 2 listopada wprowadzamy w życie kolejne udogodnienie. To rezerwacja wizyt on-line, która zagwarantuje szybkie i sprawne załatwienie sprawy. Działanie systemu będzie bardzo proste.

1. Po wejściu na stronę tuwiazowna.pl będzie trzeba kliknąć w zakładkę: Załatw sprawę w  urzędzie. Pojawi się belka: Rezerwacja wizyty on-line. Trzeba będzie w kliknąć. System przeniesie nas na stronę rezerwacji.
2. Aby zarezerwować wizytę trzeba będzie w wyświetlanym „kalendarzu” wybrać datę i godzinę wizyty oraz wypełnić wymagane przez system pola, m.in. podać adres e-mail. Następnie po kliknięciu w przycisk „Zarezerwuj” wyświetli się potwierdzenie i numer rezerwacji.
3. Na podany przez Państwa adres e-mail przesłane zostanie potwierdzenie z numerem, terminem i kategorią rezerwacji, a także link do anulowania wizyty. Numer rezerwacji należy wydrukować lub zapisać w telefonie albo kalendarzu, bo będzie nam potrzebny w dniu wizyty!
4. W dniu zaplanowanej wizyty należy przybyć do Urzędu Gminy Wiązowna na 10 minut przed umówionym spotkaniem i pobrać bilet z kolejkomatu. Po wpisaniu numeru rezerwacji automat wydrukuje bilet, który gwarantuje Państwu pierwszeństwo w załatwienia sprawy o podanej godzinie. Z nim należy oczekiwać na wywołanie naszego numeru.
5. Po wywołaniu numeru należy udać się wyznaczonego stanowiska.

Więcej informacji udziela Aleksandra Bielecka – Wydział Administracyjny, tel. 22 512 5 858, e-mail: a.bielecka@wiazowna.pl.

Data opublikowania strony: 28/10/2020