Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Rozpoczęliśmy opracowywanie Programu Rewitalizacji Gminy Wiązowna. Dzięki temu mamy szansę na dofinansowania

Rozpoczęliśmy opracowywanie “Programu Rewitalizacji Gminy Wiązowna”. Chcemy sprawdzić, które miejsca w naszej gminie wymagają szczególnej uwagi  i które szybko powinniśmy odnowić. Będziemy też sprawdzali, jakie są potrzeby mieszkańców i w co powinniśmy inwestować w pierwszej kolejności. Opracowanie programu rewitalizacji to często podstawowy warunek uzyskania funduszy unijnych, które będziemy mogli przeznaczyć na modernizację miejsc publicznych. Także osoby prywatne, po wprowadzeniu programu, będą miały łatwiejszy dostęp do dotacji, np. na remonty zabytkowych budynków znajdujących się na terenie gminy.

Żeby stworzyć program rewitalizacji w najbliższych miesiącach będziemy Państwa zachęcali do udziału w warsztatach i ankietach, które pomogą nam opracować listę naszych potrzeb.

Najbliższe warsztaty: 21.04.2016 roku o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wiązowna. Będą to warsztaty przeznaczone dla grupy roboczej. O kolejnych spotkaniach, także tych dla wszystkich mieszkańców, będziemy regularnie informowali na naszej stronie.

Więcej informacji:
Ewelina Kowalska
Wydział Inwestycji
tel.: 22 51 25 864

Data opublikowania strony: 16/04/2016