radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wywłaszczenia pod S17 i węzeł „Lubelska”.

Wywłaszczenia pod S17 i węzeł „Lubelska”.

Węzeł S17

Ruszyły wywłaszczenia pod jedną z największych inwestycji drogowych w naszym regionie.

Wojewoda Mazowiecki rozpoczął procedurę wydawania decyzji na realizację budowy węzła „Lubelska” , który będzie łączył DK S17 z autostradą A2 oraz odcinka DK S17 od Zakrętu do węzła „Lubelska”. To oznacza, że właściciele działek położonych w obrębie planowanej inwestycji zostaną wywłaszczeni. W zawiadomieniu Wojewody Mazowieckiego (do pobrania na dole artykułu), znajdziesz dokładne informacje o tym, które działki w Góraszce, Izabeli, Majdanie i Zakręcie zostały przeznaczone pod te inwestycje. Zgodnie z obowiązującym prawem (treść ustawy do pobrania na dole), właściciele działek nie mogą odmówić przekazania nieruchomości. Mogą za to kwestionować wysokość ewentualnych odszkodowań.

Rozpoczyna się trudny i długotrwały proces. Projektowanie węzła „Lubelska” powinno się zakończyć w 2016 roku. Już wkrótce na naszym portalu znajdziesz więcej informacji dotyczących budowy strategicznych dróg przebiegających przez tereny gminy.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące procedur wywłaszczania skontaktuj się z Jolantą Lipską z Wydziału Planowania Przestrzennego w naszym urzędzie, tel. 22 512 58 17 albo z Aleksandrą Krzoską z Wydziału Infrastruktury, Oddział Inwestycji Drogowych tel. 22 695 63 75. Jeśli potrzebujesz bezpłatnej porady prawnika w tej kwestii, zapisz się na wizytę. Terminy rezerwuje sekretariat Wójta, tel. 22 512 58 01

ZAWIADOMIENIE WOJEWODY WS. WĘZŁA „LUBELSKA”

ZAWIADOMIENIE WOJEWODY WS. S17

USTAWA O SZCZEGÓLNYCH ZASADACH PRZYGOTOWYWANIA INWESTYCJI DROGOWYCH

Data opublikowania strony: 15/06/2015