Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Serce dla Ukrainy”. Powiatowy konkurs plastyczny

“Serce dla Ukrainy” – tak brzmi nazwa tegorocznego Powiatowego Konkursu Plastycznego, skierowanego do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu otwockiego.

Powiatowy Konkurs Plastyczny zakłada przygotowanie plakatu promującego okazywanie pomocy i solidarności obywatelom Ukrainy. Praca płaska o maksymalnym rozmiarze A2 może zostać wykonana dowolną techniką np.: kolaż płaski, malarstwo, rysunek, grafika komputerowa, fotografia artystyczna, wyklejanka.

Uczestnik do Konkursu może zgłosić tylko jedną, wykonaną indywidualnie pracę. Konkurs organizowany jest w czterech kategoriach:

przedszkolaki,

uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych,

uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych,

uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Udział w Konkursie jest bezpłatny i całkowicie dobrowolny. W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe dla laureatów 3 pierwszych miejsc we wszystkich kategoriach.

Wykonaną pracę należy w widocznym miejscu podpisać imieniem i nazwiskiem Uczestnika, następnie sfotografować lub zeskanować i przesłać na adres: kultura@powiat-otwocki.pl do 13 maja.

Szczegóły dostępne są w regulaminie konkursu. Informacji udzielają także pracownicy Biura Kultury i Promocji Powiatu Otwockiego, e-mail: kultura@powiat-otwocki.pl

Źródło: Powiat Otwocki

"Serce dla Ukrainy" - Tak brzmi nazwa tegorocznego Powiatowego Konkursu Plastycznego

Data opublikowania strony: 04/04/2022