bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

„Skrzynia skarbów – rozwój osobisty przez teatr”. Warsztaty teatralne

Fundacja „To lubię” z Zakrętu prowadzi warsztaty teatralno-psychologiczne w klasach 6 i 7 w szkołach podstawowych Gminy Wiązowna.
Fundacja „To lubię” z Zakrętu prowadzi warsztaty teatralno-psychologiczne w klasach 6 i 7 w szkołach podstawowych Gminy Wiązowna (Foto: Fundacja To lubi)

„Skrzynia skarbów - rozwój osobisty przez teatr” to warsztaty teatralno-psychologiczne dla młodzieży ze szkół podstawowych Gminy Wiązowna. Są one kontynuacją warsztatów rozpoczętych w listopadzie 2023 r. Efekt prac zobaczymy na przełomie maja i czerwca.

Fundacja „To lubię” z Zakrętu prowadzi warsztaty teatralno-psychologiczne w klasach 6 i 7 w szkołach podstawowych Gminy Wiązowna.

Młodzież w grupach ok. 15-osobowych uczy się technik aktorskich – emisji głosu, ruchu, pokazywania emocji, a przy okazji rozwija kompetencje osobiste i społeczne, takie jak: wrażliwość emocjonalna, wyobraźnia, kreatywność, komunikacja interpersonalna, empatia. Ćwiczy też utrzymywanie koncentracji i uwagi, uczy się współdziałania w grupie oraz radzenia sobie ze stresem.

Efektem pracy młodzieży będą cztery spektakle teatralne, które pokażemy mieszkańcom na przełomie maja i czerwca.

Projekt jest realizowany przy pomocy finansowej Gminy Wiązowna.

Data opublikowania strony: 12/03/2024