Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Ślubowanie w Zakręcie

W Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkolno – Gimnazjalnym w Zakręcie odbyła się podniosła uroczystość ślubowania klas pierwszych. W tym ważnym dla całej społeczności szkolnej wydarzeniu uczestniczyli: Pan Tomasz Kostyra zastępca Wójta Gminy Wiązowna, pani Elżbieta Olczyk- Szum Dyrektor Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Zakręcie, pani Anna Polak Wicedyrektor, pani Joanna Wasiak Dyrektor Gminnego Przedszkola w Zakręcie, Grono Pedagogiczne, przedstawiciele Rady Rodziców, Rodzice, uczniowie oraz przybyli goście.

Uczniowie klas pierwszych zaprezentowali swoje talenty i umiejętności w części artystycznej. Bez cienia tremy śpiewali i recytowali z wielkim przejęciem i zaangażowaniem. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu, nastąpił kulminacyjnym moment spotkania, a mianowicie – uroczyste ślubowanie. Pierwszoklasiści ślubowali, przyrzekając godne reprezentowanie szkoły, jak również wysokie osiągniecia na polu edukacyjnym.

Pasowania na pełnoprawnych uczniów Szkoły Podstawowej w Zakręcie dokonała pani Dyrektor Elżbieta Olczyk – Szum, tym samym uczniowie klasy Ia i I b zostali przyjęci w poczet uczniów szkoły.

Na pamiątkę ślubowania, uczniowie otrzymali dyplomy, jak również kamizelki odblaskowe zakupione przez Radę Rodziców.

Uroczysty dzień zwieńczył słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców naszych pierwszoklasistów.

Data opublikowania strony: 21/10/2015