bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Spektakl Teatru Lalek “Złote jajko”. Przedstawienie w Pawilonie Kultury

Zapraszam wszystkie dzieci na Spektakl Teatru Lalek „Złote jajko”, który odbędzie się 19 lutego w Pawilonie Kultury w Wiązownie. Po przedstawieniu odbędą się warsztaty, na których uczestnicy samodzielnie wykonają lalki.

Spektakl odbędzie się 19 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie przy ul. Lubelska 53. Spektakl zaplanowano na godz. 10.00, a warsztaty na godz. 11.00. Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny, zaś na warsztaty, które kosztują 15 zł, obowiązują zapisy na e-mail: zapisy@gok-wiazowna.pl.

W spektaklu Złote jajko”, w reżyserii Pawła Kołodzieskiego, wystąpią Paweł Kołodziejski i Przemysław Śmiech. Przedstawienie powstało na kanwie bajki Władymira Orłowa.

Chytra Lisica ma pomysł na szybkie wzbogacenie się. Swój plan przedstawia koledze w złodziejskim fachu – Wilkowi. Chcą razem ukraść złote jajko, z którego ma wykluć się złota kurka znosząca drogocenne jaja. Niestety, zamiast kurki wykluwa się kogucik, który nieoczekiwanie bierze Wilka za swojego tatę. To pełna humoru opowieść o Wilku, który kocha kurczaka, o Lisicy, która kocha pieniądze i o tym, że złote serce jest więcej warte od wszystkich złotych jajek na świecie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie.

 

Plakat Złote jajko z inofrmacją o przedstawieniu 19 lutego w Pawilonie Kultury w Wiązownie

Data opublikowania strony: 15/02/2022