Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Stowarzyszenie “Bądźmy razem” chce szczepić seniorów

strzykawka

Oferta stowarzyszenia "Bądźmy razem"

Stowarzyszenie Bądźmy Razem chce kupić szczepionki przeciw grypie i pneumokokom i zaszczepić seniorów z naszej gminy. W ten sposób stowarzyszenie będzie, z własnej inicjatywy, realizowało zadanie publiczne pn.: “Zdrowy senior to dobry senior”.

Po szczepieniach zorganizowana zostanie konferencja, na której członkowie stowarzyszenia podsumują akcję i wytłumaczą jakie znaczenie mają podobne akcje i jak wpływają na promocje ochrony zdrowia wśród seniorów.

By wyżej opisane zadania mogły zostać zrealizowane potrzebne jest dofinansowanie gminy. Stowarzyszenie zwróciło się do władz gminy o przyznanie takiego grantu. Projekt można teraz oceniać i ewentualnie wnosić uwagi. Jeśli uważasz, że złożona oferta wymaga poprawek, prześlij swoje uwagi na adres mailowy m.bialek@wiazowna.pl do dnia 27.10.2015r.

Po rozpatrzeniu ewentualnych uwag wójt podejmie decyzję, czy i w jakim stopniu wesprzeć pomysł Stowarzyszenia.

Data opublikowania strony: 20/10/2015