mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Sukcesy tancerek RYTMu

Sukcesy tancerek RYTMu

Aż 12 trofeów w postaci pucharów i medali zdobyły podopieczne sekcji tańca nowoczesnego RYTM (GOK Wiązowna).

W  sobotę 9 maja 2015 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 85 w Warszawie odbyła się duża impreza sportowo-taneczna z udziałem tancerzy klubów sportowych z kraju i zagranicy.

Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie reprezentowały 23 dziewczęta wybrane z czterech zespołów tanecznych. W sumie tancerki zdobyły 8 pucharów, 4 medale i 10 miejsc finałowych w poszczególnych kategoriach.

Osiągnięcia tancerek :

Liga A i B: Anastazja Frelek  – VII  miejsce w kat. solo disco (2005 i starsi).
Liga B: Anastazja Frelek – VIII m. w kat. disco solo freesstyle (2005 i starsi), Zuzanna Miklińska – IV m. w kat. disco dance (rocz. 2002), Anna Kopczyńska i Katarzyna Kobza – III m. i puchary w kat. duety disco dance (rocz.1999 i starsi) –  Liga C,D,E, Julia Czabaj i Patrycja Łojewska – II m. i puchary w kat. duety disco dance (12-15 lat) –  Liga C,D,E, Julia Przywoźna i Karolina Wypustek – IV m. w kat. duety disco dance (12-15 lat) – Liga C,D,E, Kamila Skwara i Zuzanna Miklińska – V m. w kat. duety disco dance (12-15 lat) – Liga C,D,E, Sylwia Kowalczyk i Aleksandra Stańczyk – VI m. w tej samej kategorii.
Liga C: Katarzyna Kobza – I m. i puchar solo disco dance (rocz.1999 i starsi), Julia Kocon – II m. i puchar solo disco dance (rocz. 1999 i starsi), Kamila Skwara – II m. i  puchar solo disco dance ( rocz. 2001).
Liga D: Aleksandra Stańczuk – I m.i złoty medal w kat solo disco dance (rocz.2001),, Paulina Wypustek – IV m. w kat solo disco dance (rocz.2001), Sylwia Kowalczyk – V m. w kat solo disco dance (rocz.2001), Julita Kulczyńska – IV m. w kat solo disco dance (rocz.2005), Wiktoria Kąkol – V m. w kat solo disco dance (rocz.2003).
Liga E: Julia Ziółek – I m. i złoty medal w kat. solo disco dance (rocz.2001-2000), Wiktoria Chomczyk  – II m. i srebrny medal w kat solo disco dance  (rocz. 2003), Anna Machnicka – III m. i brązowy medal w tej samej kat, Patrycja Kalińska – IV m. w kat. solo disco dance (rocz.2001-2000), Andżelika Malesa otrzymała pamiątkowy dyplom za debiut w kat. disco dance (rocz.2005).

Gratulujemy!

Informacje nadesłała Anna Chwalczuk – instruktor RYTMu

Data opublikowania strony: 04/06/2015