Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Świąteczne iluminacje. Już od 6 grudnia

Świąteczna świecąca bombka na placu centrum w Wiązownie
Świąteczna świecąca bombka na placu centrum w Wiązownie

Już 6 grudnia na ulicach w naszej gminie rozbłysną świąteczne iluminacje. Cieszących oko dekoracji z roku na rok przybywa, a to dzięki hojności przedsiębiorców. To oni współfinansują ozdoby świąteczne.

W 2015 r. Wójt Gminy Wiązowna zainaugurował akcję ozdabiania ulic świątecznymi dekoracjami. Liczba iluminacji stale wzrasta, przede wszystkim dzięki hojności przedsiębiorców z terenu naszej gminy. Każdego roku przekazują darowizny na zakup kolejnych, cieszących oko dekoracji.

W tym roku podziękowania kierujemy do firm: Berendsen Textile Service Sp. z o.o., Lodziarnie Firmowe sp. z o.o. sp.k. oraz PAW-BUD Barbara Pawelska za włączenie się w kolejną akcję dekorowania naszej gminy. Dzięki Państwa hojności będziemy mogli zakupić kilka nowych elementów świetlnych, które zdobić będą główne ulice i place.

Chętnych do przekazania środków finansowych na zakup dekoracji serdecznie zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji udziela Aleksandra Bielecka – Wydział Administracji pok. 108, tel. 22 512 58 53, e-mail: a.bielecka@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 15/11/2019