Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Święto Odzyskania Niepodległości i święto szkoły w Gliniance. Uroczystości 11 listopada

W Szkole Podstawowej im. Wincentego Witosa w Gliniance 11 listopada świętowaliśmy doniosłe wydarzenia: gminne uroczystości 105 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, jubileusz 85- lecie istnienia szkoły i 35-lecia nadania szkole imienia.

Uroczystości rozpoczęliśmy mszą świętą  w Kościele św. Wawrzyńca w Gliniance. Złożyliśmy kwiaty w miejscach pamięci narodowej, a  następnie świętowaliśmy Jubileusze w budynku naszej szkoły.

W tym pięknym momencie naszej historii, wspominaliśmy minione chwile i wydarzenia z ubiegłych lat. Talenty naszych uczniów i pasje nauczycieli zaprezentowaliśmy w niezwykle dynamicznym, różnorodnym programie artystycznym. Oczywiście nie mogło zabraknąć podziękowań i miłych rozmów społeczności szkolnej i zaproszonych gości.

Uroczystość uświetniła niespodzianka – magiczny pokaz baniek-dymnych i ogniowych, który w połączeniu z muzyką i światłem tworzył niesamowite widowisko.

Nasza szkoła, miejsce bliskie naszemu sercu w niezwykle dynamiczny sposób zmienia się, pięknieje, podąża za nowoczesnością. Jednak jej największą wartością są ludzie którzy tworzą ten niepowtarzalny klimat oraz budują jej wizerunek.

Doceniamy przychylność, serdeczność okazywaną dla naszej szkolnej społeczności. Zapisujemy kolejną kartę w historii naszej szkoły zgodnie z mottem: “Przeszłość trzeba kultywować, ale przyszłość należy tworzyć”.

 

 

Data opublikowania strony: 15/11/2023