Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Świniopas” na scenie MOK w Józefowie

Bajka muzyczna pt. “Świniopas” Wiązowskiego Teatru Muzycznego została pokazana publiczności na gościnnej scenie MOK w Józefowie.

Chociaż była to Niedziela Palmowa, licznie zgromadzone na widowni dzieci i dorośli wspaniale reagowali na bajkowy tekst oraz piosenki. Mimo oficjalnego zakończenia “świnopasowego” projektu w 2018 r., jego jednorazowa reaktywacja miała miejsce na prośbę młodych aktorów.

To jeden z pozytywnych aspektów naszych działań. Młodzież, biorąca udział w przedstawieniu, doceniła możliwość zaprezentowania własnych i nowo zdobytych umiejętności aktorskich. Nauczyła się współpracy. Zgodnie pracowała na wspólny sukces. Zrozumiała, jaki jest cel bycia współtwórcą przedstawienia i jak może on cieszyć. Zobaczyła też, ile pracy wymaga jednorazowy występ.

Kilkoro młodych aktorów po raz pierwszy wzięło udział w naszym projekcie. Zostali zaproszeni przez już występujących rówieśników do współpracy. Włożyli sporo wysiłku i pracy w bardzo krótkim czasie, aby przygotować się do swoich ról, by wziąć udział w przedstawieniu. Mamy nadzieję, że w przyszłości przynajmniej część tych nastoletnich aktorów wystąpi w kolejnych projektach.

Info z: tukontakt@wiazowna.pl

Bożena Banaszek i Małgorzata Borkowska-Koczyk

Data opublikowania strony: 23/04/2019