bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

System Powiadamiania Mieszkańców. Bądź na bieżąco!

Czarny telefon komórkowy trzymany przez kobiece dłonie z czerwonymi paznokciami

SMS-owy system powiadamiania to najszybszy sposób na pozyskanie najnowszych informacji. Wystarczy się zarejestrować przez internet lub wypełnić ulotkę. 

W naszej gminie działają dwa niezależne systemy powiadamiania mieszkańców. Pierwszy z nich to ten ogólnogminny, drugi zaś należący do Wydziału Środowiska i Nieruchomości. Powodem funkcjonowania dwóch oddzielnych systemów jest kwestia przetwarzania danych osobowych. Każdy z nich robi to w innym celu.

SMS-owy System Powiadamiania Mieszkańców

To bezpłatne informacje i komunikaty o awariach, utrudnieniach oraz wszelkiego rodzaju wydarzeniach. Jeśli chcemy je otrzymywać, wystarczy wejść na stronę: https://ccnow.pl/tuwiazowna/ i zarejestrować się w systemie. Drugi sposób zapisania się to wizyta w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Gminy Wiązowna, gdzie czekają ulotki, na rewersie których można wpisać swoje dane i przekazać je pracownikowi BOM-u. Co istotne, przy wypełnianiu prosimy zaznaczyć tylko jedną miejscowość. 

Więcej informacji udziela Izabela Trzaska – Wydział Spraw Społecznych, pok. 208, tel. 22 512 5 832, e-mail: i.trzaska@wiazowna.pl

SMS-owy System Powiadamiania WŚiN

Wypełniając deklarację o wysokości opłaty za zagospodarowanie odpadami, podajemy numer telefonu oraz adres e-mail. Jeśli wyrazimy zgodę, będziemy dostawać informację o tym, kiedy nastąpi odbiór śmieci z naszej posesji. Jeżeli Państwo nie podaliście tego typu danych, można przyjść do Wydziału Środowiska i Nieruchomości (Urząd Gminy Wiązowna, ul. Lubelska 59, pok. 010, pon. – pt. godz. 8.00-16.00) i dopisać swoje dane na deklaracji, wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej informacji udziela Karol Bronikowski – Wydział Środowiska i Nieruchomości, tel.: tel. 22 512 58 25, e-mail: k.bronikowski@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 11/03/2019