Mieszkańcy będą mogli składać dokumenty wyłącznie w Biurze Obsługi Mieszkańca oraz uzyskać podstawowe informacje.
Z uwagi na brak dostępu do internetu i sieci informatycznej pracownicy urzędu nie będą mieli możliwości korzystania z rejestrów, baz danych ani innych systemów elektronicznych.
Obieg dokumentów będzie odbywał się wyłącznie w formie papierowej.
Prosimy o uwzględnienie tych utrudnień podczas planowania wizyty w urzędzie.
Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie niedogodności.


