Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Warcabiści z Wiązowny

22 kwietnia 2016 roku czteroosobowa drużyna warcabistów z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Wiązownie brała udział w VI Drużynowych Mistrzostwach Szkół Podstawowych  o puchar Burmistrza Radzymina.

Nasi zawodnicy: Klaudia Adamczyk, Magdalena Sobota, Jakub Kępiński oraz Adrian Woźniak (wszyscy są uczniami klasy 6b) bardzo dzielnie walczyli o każdy  punkt.

W turnieju brało udział 116 zawodników z 14 szkół,  a do rywalizacji przystąpili  czołowi młodzieżowi warcabiści Mazowsza i kraju.

Zawody dostarczyły wielu emocji sportowych, były cenną lekcją turniejowej gry i doskonałym treningiem koncentracji i warcabowej strategii. Opiekunowie drużyny mieli dużą satysfakcję obserwując dzielną postawę naszych reprezentantów.

Klaudia jest już doświadczoną zawodniczką, ale również trójka naszych  początkujących warcabistów bez kompleksów zasiadła do gry,  po każdej kolejnej rundzie analizowała jej przebieg i wyciągała wnioski. Gościnność gospodarzy z Zespołu Szkół w Słupnie sprawiła, że zawody rozegrane zostały w sympatycznej atmosferze i  zostawiły po sobie wspomnienia wartościowo spędzonego czasu.

Nasza dzielna drużyna ukończyła Mistrzostwa na mocnym VII miejscu i otrzymała pierwszy warcabowy puchar dla naszej szkoły oraz profesjonalny zestaw turniejowy!

info. z tukontakt@wiazowna.pl: K. Lacka

Data opublikowania strony: 10/05/2016