Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Warsztaty biznesowo-gospodarcze

Już 22 czerwca 2016 r., w wyniku inicjatywy jednostek samorządu terytorialnego, Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie oraz Powiatowego Urzędu Pracy, w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku rozpoczną się pierwsze warsztaty biznesowo-gospodarcze dla przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych i izb handlowych, samorządu, szkół oraz innych jednostek zainteresowanych gospodarczym ożywieniem regionu.

Pierwsze warsztaty zainicjują cykl sześciu intensywnych, całodniowych spotkań, w ramach których zostaną wypracowane konkretne działania prowadzące do poprawy sytuacji gospodarczej regionu. To szansa dla wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują wzmocnienia kontaktów z lokalnym samorządem i NGO w celu realizacji wspólnych projektów o wysokim potencjale ekonomicznym. Warsztaty umożliwią nie tylko spotkanie się przedstawicieli trzech sektorów, ale także realną współpracę pod okiem wybitnego zewnętrznego eksperta, którego warsztaty realizowane w całej Polsce okazały się ogromnym sukcesem.

Celem warsztatów jest wypracowanie, wraz z osobami decyzyjnymi, reprezentującymi samorządy, wspólnych projektów gospodarczych możliwych do zaimplementowania w naszym powiecie z wykorzystaniem potencjału samych projektodawców, przy wsparciu pochodzącym z zewnętrznych źródeł finansowania.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się do 15 czerwca 2016 r. Numer kontaktowy z przedstawicielem Zespołu Strategicznego w PUP w Otwocku: Katarzyna Śliz, tel. 227882820, e-mail: ofertypracy@pup.powiat-otwocki.pl lub Katarzyna Sokół, tel. 503851390, email: sekretariat@pup.powiat-otwocki.pl . Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona!

Wspólnie kreujmy przyszłość powiatu!

Data opublikowania strony: 30/05/2016