Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Wiązowska sekcja fotograficzna podbija powiat garwoliński

W Dworku w Miętnem, dzięki uprzejmości Pani Beaty Pasternak, dyrektor Powiatowego Centrum Kultury i Promocji, 1 marca br., odbył się wernisaż wystawy fotograficznej. Wernisaż, któremu towarzyszyło spotkanie z instruktorem fotografii – Krystianem Hernciszem, odbył się pod nazwą fotokreacje i fotointerpretacje.

Tematyka zdjęć to podróże. Prezentowane fotografie to prace pokonkursowe z Suszca oraz niezwykłe kadry naszych, lokalnych fotografów (sekcji fotograficznej wiązowskiego Ośrodka Kultury). Suszec i Wiązownę dzieli prawie 400 kilometrów, ale łączy wspólna pasja do fotografowania.

W okresie letnim, prezentowaliśmy prace gościnnie w Galerii Więzy w Wiązownie, w Domu Kultury “Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej.
Plansze zawierające ponad 100 najlepszych ujęć, wykonanych przez naszą sekcję foto, można obecnie oglądać na Śląsku, w zaprzyjaźnionym Ośrodku Kultury, a już niebawem, bo 26 marca zobaczymy kolejne prace fotografików GOK podczas wernisażu. Chcesz dołączyć do sekcji fotograficznej, wejdź na stronę http://gok-wiazowna.pl/zajecia/fotografia.html i dowiedz się więcej.

Data opublikowania strony: 13/03/2018