radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wystawa batiku

Wystawa batiku

W sobotę, 1 kwietnia Galeria Więzy uraczyła miłośników sztuki wystawą batiku. Oprócz prac artystek z sekcji batiku wiązowskiego GOK, zagościły u nas prace uczestniczek zajęć w Mareckim Ośrodku Kultury pod wodzą Agaty Gruber oraz jej samej. Częściowo okrojona- z racji skromniejszego metrażu galerii, ekspozycja została wzbogacona najnowszymi pracami z pracowni w Wiązownie, więc kto widział wystawę w Markach i tu nie nudził się z całą pewnością.

Nie dało się nie zauważyć głosów uznania, że w Wiązownie, można nauczyć się tak unikalnej i egzotycznej techniki jak batik – wszak w najbliższych ośrodkach miejskich nie ma takiej możliwości.

Pragnę w tym miejscu jeszcze raz podziękować państwu Ali i Markowi Purwinom- właścicielom Galerii Więzy za udostępnienie galerii na okoliczność tej wystawy. Dodam, że tak bardzo przypadła ona do gustu panu Maciejowi Trzaskowskiemu z Towarzystwa Przyjaciół Karczewa, że zaproponował nam przeniesienie jej, po zakończeniu w Więzach, do Starej Plebanii w Karczewie. Ogromnie się cieszę z tego uznania i zapraszam do towarzyszenia batikom w tym tournée, a także do poznania tej techniki bezpośrednio na zajęciach w GOK.

Wystawa w Galerii Więzy będzie czynna do 23.04 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem 22 789 06 96, Wiązowna, ul. Lubelska 29.
Zajęcia w GOK odbywają się w poniedziałki o godzinie 19.00, koszt 30 zł miesięcznie.

info. z tukontakt@wiazowna.pl: Joanna Czubak

Data opublikowania strony: 09/04/2017