Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

XVII edycja Forum Przetargów Publicznych. Zaproszenie dla firm

XVII edycja Forum Przetargów Publicznych. Zaproszenie dla firm (Foto: Forum Przetargów Publicznych)
XVII edycja Forum Przetargów Publicznych. Zaproszenie dla firm (Foto: Forum Przetargów Publicznych)

W Jachrance odbędzie się XVII edycji Forum Przetargów Publicznych. Tematyka konferencji to funkcjonowanie zamówień publicznych.

Magazyn „Przetargi Publiczne” już po raz kolejny organizuje ogólnopolskie forum dotyczące przetargów publicznych. Spotkanie odbędzie się 10-12 października w Hotelu Warszawianka w Jachrance (powiat legionowski). Planuje się odbycie 17 konferencji.

W programie Forum zaplanowano takie tematy spotkań jak:

– “Tajemnica przedsiębiorstwa – jak skutecznie zastrzegać kluczowe dla wykonawcy informacje w dokumentach składanych w trakcie postępowania o udzielenie zp”;

– “Nieprawdziwe informacje oraz czyny nieuczciwej konkurencji w najnowszej praktyce pzp i orzecznictwie KIO i SO”;

– “Realizacja inwestycji finansowanych w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład” – zasady wprowadzone przez BGK a problemy ze stosowaniem pzp przez samorządy, które dostały dofinansowanie”;

– “Waloryzacja wynagrodzenia wykonawcy w praktyce – jak się o nią ubiegać, co powinien zawierać wniosek wykonawcy o waloryzację”

– “Sankcyjne przesłanki wykluczenia wykonawców w związku z konfliktem zbrojnym w Ukrainie – wątpliwości i dylematy a praktyka”.

Organizator zaprasza do Jachranki, mi.in.: przedstawicieli firm, które startują w przetargach publicznych, osoby zajmujące kierownicze stanowiska działu zamówień w administracji samorządowej oraz rządowej, wójtów, burmistrzów, prezydentów miast i konsultantów zamówień publicznych.

Więcej informacji na stronie: www.zgwrp.pl

Data opublikowania strony: 02/09/2022