mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Zakręcony Piknik Sportowy z okazji Dnia Dziecka. 30 maja w Zakręcie

Zakręcony Piknik Sportowy z okazji Dnia Dziecka. 30 maja w Zakręcie

Przyjdź na Boisko „Orlik” w Zakręcie w niedzielę 30 maja i daj się wkręcić w sportową zabawę! Piknik to świetna okazja, aby spędzić czas z rodziną.

Zakręcony Piknik Sportowy rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa do godz. 16.00. Na najmłodszych będą czekać dmuchańce i trampoliny. Starszych zapraszamy na paintball i strzelanie z łuku. Wspólnie weźmiemy udział w rodzinnych konkurencjach sportowych oraz meczach w siatkówkę, piłkę nożną i dwa ognie.

Będzie na Was czekać kawiarenka ze słodkościami, domowymi ciastami, babeczkami i innymi smakowitościami, a na spragnionych – kawa, herbata i orzeźwiająca lemoniada. Kawiarenkę przygotują rodzice uczniów ze Szkoły Podstawowej z Zakrętu. Oprócz tego będziecie mogli zamówić jedzenie z Foodtrucka.

Szkoła przygotuje także wystawę przyrodniczą, realizowaną w ramach programu “Pamiętajcie o ogrodach”. Klub młodzieżowy i grupa podwórkowa zaprezentują happening o uzależnieniu od komputerów. Ponadto będziecie mogli odwiedzić stoisko edukacyjne policji oraz wziąć udział w wielu ciekawych konkursach.

Wydarzenie odbędzie się z elementami działań charytatywnych. Działamy dla Natalki i Huberta Natalka i Apert czyli Zespół na całe życie i Świder dla Huberta.

Dla uczestników spotkania niespodzianki – prezenty z okazji Dnia Dziecka.

Plakat Zakręconego Pikniku Sportowego w Zakręcie w niedzielę 30 maja

Data opublikowania strony: 21/05/2021