radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Zapraszamy na IX Forum Rozwoju Mazowsza

Zapraszamy na IX Forum Rozwoju Mazowsza

Już po raz dziewiąty Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych organizuje Forum Rozwoju Mazowsza. To najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze konferencyjno-warsztatowym związane z rozwojem regionu. Tematami przewodnimi spotkania będą: Region Przyszłości, Ekoregion, Człowiek i Medycyna. Jego główną ideą jest promocja innowacyjnych projektów i rozwiązań, które dzięki wsparciu funduszy europejskich są realizowane i wykorzystywane na Mazowszu. 9. Forum Rozwoju Mazowsza odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Komisji Europejskiej. Jednym z partnerów wydarzenia jest Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

17 i 18 października br., na terenie Centrum Konferencyjnego Legii Warszawa, przy ul. Łazienkowskiej 3, uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczyć w niebanalnych warsztatach, pokazach innowacyjnych rozwiązań, konsultacjach ze znakomitymi ekspertami, a także w cyklu debat prowadzonych z udziałem gości z kraju i zagranicy oraz transmitowanych na żywo w internecie. Nie zabraknie specjalnych pokazów nowych projektów i prototypów, które dotychczas skrywane były w laboratoriach, a na 9. Forum Rozwoju Mazowsza będą miały swoje premiery.

Zapraszamy na kilkanaście godzin poświęconych dyskusji i wymianie doświadczeń w obszarze realizacji projektów, ale także problemów i wyzwań, z jakimi na co dzień mierzą się przedsiębiorcy, naukowcy, urzędnicy czy też przedstawiciele organizacji pozarządowych i instytucji rynku pracy. Podczas 9. Forum Rozwoju Mazowsza dowiedzą się Państwo także, w jaki sposób współpracować z partnerami i wykonawcami usług, o czym pamiętać podczas realizacji projektu z unijnym dofinansowaniem, a także jak zwiększać efektywność podejmowanych działań, w tym także z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest rejestracja przez specjalny formularz umieszczony na stronie wydarzenia.

Data opublikowania strony: 04/10/2018