radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej

Zapraszamy na wernisaż wystawy fotograficznej

Trwają przygotowania do wystawy fotograficznej, która odbędzie się 26 marca 2018 roku o godz. 19:00 w GOK w Wiązownie, na którą już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy. Wystawę honorowym patronatem objął wójt gminy Janusz Budny.

Sekcja Fotograficzna Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie działa od 2007 roku. Jedenaście lat to już bogata historia oraz duży dorobek. Swoimi działaniami  dzieli się poprzez media i lokalną prasę, zachęcając jednocześnie wszystkich mieszkańców do realizowania swoich pasji, a w szczególności fotografii.

Jako grupa fotograficzna realizujemy coroczną wystawę podsumowującą naszą pracę. Ostatnia wystawa miała miejsce w marcu 2017 roku. Od tego czasu odbyły się liczne plenery, które pozwoliły uczestnikom na bliższe poznanie piękna i uroków swojej małej ojczyzny. Fotografowie mogli uchwycić przyrodę oraz architekturę Powiatu Otwockiego i Gminy Wiązowna. Grupa brała udział w plenerze w Krakowie. Poza plenerami, na cyklicznych zajęciach uczestnicy pracowali w przeważającej ilości zajęć z fotografią portretową oraz realizowali reportaże z lokalnych wydarzeń kulturalnych. Dzięki tak bogatej różnorodności tematów, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przygotowywana wystawa prezentować będzie wybrane fotografie kilkudziesięciu autorów. Zapraszamy!

Krystian Herncisz, instruktor prowadzący zajęcia fotograficzno-filmowe w GOK Wiązowna

Wystawa fotograficzna GOK 2017/2018

Data opublikowania strony: 21/02/2018