Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Złote dzieciaki z Wiązowny

„Złote dzieciaki z Wiązowny” – tak już było w 2007 r. kiedy nasze drużyny zdobyły podwójne złoto na Mistrzostwach Powiatu w tenisie stołowym w kategoriach szkoła podstawowa dziewcząt i chłopców. Czekaliśmy aż dziewięć lat, aby kolejne pokolenie młodych i zdolnych sportowców stanęło na najwyższym stopniu podium w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego.

Drużyna dziewcząt w składzie: Julia Smolak, Magda Sobota i Wiktoria Bajer oraz chłopcy Bartek Kublik, Sebastian Kostrzyński, Dawid Baran i Kamil Dmowski, to nowi Drużynowi Mistrzowie Powiatu szkół podstawowych w tenisie stołowym w roku 2016. Mam nadzieję, że „złote dzieciaki z 2016r.”pójdą w ślady swoich poprzedników i będą zdobywały medale nie tylko w powiecie, ale też na zawodach międzypowiatowych, czy wojewódzkich. A może dostaną powołania do Kadry Mazowsza jak „złote dzieciaki z 2007 r.?”: Michał Tomaszewski, Damian Krawczyk, Tomek Purwin czy Mateusz Stawikowski.

Na uwagę zasługuje fakt, że w finale dziewcząt spotkały się dwie szkoły z Naszej Gminy, Wiązowna pokonała Zakręt, gdzie nauczycielem od tego roku jest Kamil Sitek – wychowanek i trener GKTS Wiązowna.

Jak się okazuje dobra i sumienna praca może przynieść efekty w postaci medalu na Mistrzostwach Powiatu już po roku pracy z dziećmi.

info z tukontakt@wiazowna.pl: nauczyciel W-F w ZSG Wiązownie – Tomasz Grzybowski

Data opublikowania strony: 19/04/2016