radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Mistrzowie tenisa

Mistrzowie tenisa

15 marca w ZSG w Wiązownie zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. W zawodach wystartowało 8 szkół w kategorii dziewcząt i 9 szkół w kategorii chłopców. Turniej był rekordowy pod względem ilości drużyn, jak i czasu rozgrywania samego turnieju – początek godz.9.00 ostatnie piłki w meczu finałowym chłopców godz.14.35.

Mistrzostwa zakończyły się olbrzymim sukcesem dla gimnazjum w Wiązownie, gdyż zarówno dziewczęta jak i chłopcy zdobyli złoty medal, zostając tym samym Mistrzami Powiatu 2017 roku i będą reprezentować szkołę i Powiat Otwocki na zawodach Między powiatowych już za tydzień w Serocku.

Na ten olbrzymi podwójny sukces składa się ciężka praca zawodników na treningach, sparingach i turniejach kontrolnych oraz doskonały plan (mikrocykl treningowy,) który nakreśliłem wspólnie z dyrektorem naszej szkoły. W ostatnich miesiącach znacznie zwiększyliśmy liczbę treningów – SKS-ów, które miały przynieść takie właśnie efekty.
Dwa złote medale zdobyte przez moich wychowanków to najwspanialszy prezent jaki mogli mi dać na rocznicę mojej pracy jako nauczyciela w-f w szkole w Wiązownie.

Wyniki dziewcząt
Miejsca:
1.Wiązowna
2.Celestynów
3.Józefów
4.Otwock

Wyniki chłopców
Miejsca:
1.Wiązowna
2.Józefów
3.Celestynów
4.Osieck

info. z tukontakt@wiazowna.pl: Tomasz Grzybowski

Data opublikowania strony: 16/03/2017