radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Zostań menedżerem – bezpłatne szkolenia zawodowe

Zostań menedżerem – bezpłatne szkolenia zawodowe

Sysco Polska serdecznie zaprasza mieszkańców wsi z województwa mazowieckiego na bezpłatne szkolenia menedżerskie zakończone międzynarodowym certyfikatem ILM (The Institute of Leadership and Managment)*

Szkolenia przeznaczone są dla osób, które chcą podwyższyć lub zdobyć kwalifikacje zawodowe w zakresie zarządzania, mieszkają na terenie Mazowsza i mają ukończone 18 lat. W pierwszej kolejności przyjmowane będą osoby zamieszkujące tereny o słabej gęstości zaludnienia wg klasyfikacji DEGURB (klasyfikacja nr 3).

Szkolenia realizowane są w ramach projektu „Certyfikowane zarządzanie”, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Osoby spoza Warszawy mogą starać się o zwrot kosztów podróży, nocleg oraz refundację kosztów opieki nad dzieckiem.

Szkolenia prowadzone są przez certyfikowanych trenerów i obejmują 4 podstawowe moduły (każdy moduł trwa 2 dni):
a) Rola menedżera w rozwoju organizacji (15 godz.),
b) Zarządzanie projektami w organizacji (15 godz.),
c) Zarządzanie stresem i konfliktem w organizacji (15 godz.),
d) Rola innowacji i zmiany w organizacji (15 godz.).
Uczestnicy po każdym module szkoleniowym piszą pracę zaliczeniową, która jest formą potwierdzenia uzyskanych kwalifikacji i otrzymują międzynarodowy certyfikat ILM.

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o zapoznanie się regulaminem projektu, wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie podpisanego skanu na adres: szkolenia@syscopolska.pl. Wszystkie szczegóły dotyczące projektu oraz regulamin znajdą Państwo na stronie www.syscopolska.pl w zakładce PROJEKTY, następnie należy zjechać kursorem w dół strony do projektu 2 „Certyfikowane zarządzanie”.

Data opublikowania strony: 28/12/2017