mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

8. edycja ogólnopolskiego konkursu dla firm “Przedsiębiorstwo przyszłości”

8. edycja ogólnopolskiego konkursu dla firm “Przedsiębiorstwo przyszłości”

Zapraszamy do udziału w 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Firm “Przedsiębiorstwo Przyszłości”. W konkursie przyznajemy certyfikaty i wyróżnienia dla najbardziej rozwojowych polskich przedsiębiorstw. Przedsiębiorstw inwestujących w kapitał ludzki, wiedzę i innowacje. W ten sposób promujemy liderów polskiego biznesu.

“Przedsiębiorstwo Przyszłości” to Ogólnopolski Konkurs Jakości, w którym wyróżniamy firmy cechujące się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Od 2013 roku prestiżowe certyfikaty “Przedsiębiorstwo Przyszłości” zdobywają corocznie liderzy rynku – firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim.

Jeśli twoja firma jest nowoczesna, kreatywna, inwestuje w wiedzę i innowacje – zgłoś ją do konkursu!

Program ma charakter otwarty – może do niego przystąpić każda zainteresowana firma. Zdobywców certyfikatu wyłania specjalna Komisja, w której zasiadają profesorowie i doktorzy renomowanych polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Gdańskiego. Wyniki tegorocznej, 8. edycji Programu “Przedsiębiorstwo Przyszłości” ogłosimy w czerwcu 2022 roku podczas Uroczystej Gali Finałowej w Warszawie.

W Programie “Przedsiębiorstwo Przyszłości” mogą wziąć udział firmy różnych branż, bez względu na wielkość i status prawny (spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą itd.). Szansę na Certyfikat mają firmy, które na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, a ponadto: dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), myślą przyszłościowo, są odpowiedzialne społecznie.

Dodatkowe informacje na stronie Programu: www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl Na zgłoszenia w tegorocznej edycji konkursu organizator czeka do 13 maja.

Kontakt z Organizatorem: certyfikat@fundacja-edukacja.org.pl

Data opublikowania strony: 13/05/2022