Emilia jest absolwentką Liceum Plastycznego w Mińsku Mazowieckim (2024). Obecnie studiuje grafikę w Polsko-Japońskiej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie. Swoje prace, powstałe na przestrzeni lat, przedstawia na pierwszej wystawie indywidualnej.
W Galerii „Więzy” przy ul. Lubelskiej 29 można będzie obejrzeć prace z różnych dziedzin sztuki, takich jak rysunek, malarstwo i rzeźba. Wśród prezentowanych realizacji znajdą się pejzaże z eksperymentalnym połączeniem kolorów, rysunki studyjne oraz abstrakcyjne obrazy inspirowane światem organicznym.
Zwiedzanie wystawy jest możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 22 789 06 96 (Stowarzyszenie i Galeria) lub 609 584 823 (autorka prac). Umówienie wizyty nie dotyczy wernisażu, który odbędzie się 19 lipca (w sobotę) o godz. 16.00.
Alicja Dybkowska-Purwin
Stowarzyszenia „Więzy”


