bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

„Akademia PARP”. Nowe, bezpłatne kursy on-line

Szkolenie dla przedsiębiorców.
Webinarium dla przedsiębiorców (Foto: pixabay.com)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości udostępni wkrótce nowe, bezpłatne kursy e-learningowe. Aktualna oferta Akademii PARP obejmuje ich już 19. Cieszą się one zainteresowaniem. Wśród najpopularniejszych e-kursów znajdują się: „Jak założyć własną firmę?”, „Media społecznościowe w biznesie” i „Umiejętności interpersonalne”.

Propozycje tego typu szkoleń Akademia PARP kieruje nie tylko do osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Skorzystać z oferowanej przez Akademię wiedzy mogą wszyscy, którzy myślą o założeniu własnej firmy, chcą zwiększyć swoją wartość na rynku pracy lub pragną podnieść kompetencje swoich pracowników. Wystarczy zapisać się na wybrane kursy e-learningowe.

Akademia zaprasza do śledzenia tegorocznego harmonogramu e-szkoleń, informującego o tematyce i terminach uruchomienia nowych kursów, na które już dziś można się zapisać. Więcej informacji znajduje się pod linkami:

  1. Ubezpieczenie społeczne w MŚP –10.2020 r. Po wzięciu udziału w tym kursie poszerzysz swoją wiedzę o zasady funkcjonowania systemu ubezpieczeń społecznych i dowiesz się jak się w nich poruszać.
  2. Media społecznościowe – kurs zaawansowany – 10.2020 r. Z kursu zaczerpniesz informacji na temat wykorzystywania potencjału portali społecznościowych w kontekście sprzedaży i wizerunku Twojej firmy.
  3. Podatek VAT w MŚP – 10.2020 r. Po ukończeniu kursu będziesz wiedział wszystko o podatku VAT oraz jakie są zasady rozliczania podatku od towarów i usług.
  4. Zarządzanie ryzykiem w MŚP – 11.2020 r.Dzięki ukończeniu tego kursu będziesz wiedział jak osiągnąć sukces w zarządzaniu ryzykiem.
  5. Zarządzanie projektami dla początkujących – 11.2020 r. Po ukończeniu kursu będziesz umiał odpowiedzieć na pytania: „jak rozwijać kluczowe umiejętności niezbędne do sprawnego prowadzenia projektu?” i „jak planować i realizować złożone przedsięwzięcia?”.
  6. Cyberbezpieczeństwo w MŚP – 11.2020 r. Po zakończeniu tego kursu zbierzesz informacje na temat cyberbezpieczeństwa – będziesz wiedział jak rozpoznawać i zapobiegać zagrożeniom związanym z cyberprzestępczością.
  7. Badanie rynku i testowanie produktów – 12.2020 r. Z kursu dowiesz się czym jest i do czego służy badanie rynku i testowanie produktów.

Dodatkowo w III i IV kwartale 2020 r. pojawią się jeszcze trzy kursy, przygotowane przez zespół Akademii PARP:

  1. Efektywność energetyczna w MŚP,
  2. Motywowanie pracowników.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oferuje kursy w dziedzinach takich jak: finanse, prawo, zarządzanie, marketing i kompetencje osobiste. Odbycie tych kursów daje możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy i umiejętności do prowadzenia małej i średniej firmy oraz pozwala na uzyskanie certyfikatów bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapisy na stronie Akademii.

Data opublikowania strony: 28/09/2020