bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

„Akademia Pozytywnej Zmiany”. Zgłoś się do programu

Podczas szkoleń można nabyć wiele cennych umiejętności

Rusza projekt dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom z terenu całej Polski. Będzie można skorzystać z darmowych szkoleń, indywidualnego doradztwa i coachingu.

Celem projektu „Akademia Pozytywnej Zmiany” jest zwiększenie zdolności adaptacyjnych 200 małych i średnich przedsiębiorstw z terenu całej Polski ponownie podejmujących działalność gospodarczą. Będzie on polegał na objęcie ich kompleksowym wsparciem szkoleniowo-doradczym odpowiadającym ich potrzebom, ułatwiającym powrót na rynek przy wykorzystaniu dotychczasowego doświadczenia przedsiębiorców.

Kto może zgłaszać się do projektu? Przedsiębiorcy i ich pracownicy z sektora MMŚP ponownie rozpoczynający działalność gospodarczą, którzy w ciągu 24 miesiecy przed dniem przystąpienia do projektu zaprzestali prowadzenia działalności gospodarczej, a następnie w okresie 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu ponownie podjęli działalność gospodarczą w formie jednoosobowej działalności gospodarczej lub jako wspólnicy spółki prawa handlowego.

Więcej informacji na stronie: http://www.polbi.pl/akademia-pozytywnej-zmiany-projekt-ue/

Plakat Akademii Pozytywnej Zmiany - darmowych szkoleń dla przedsiębiorców

Data opublikowania strony: 06/07/2020