Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Ankieta dla mieszkańców mających kompostowniki. Wypełnij ją, to twój obowiązek!

Ręka z czerwony flamastrem zaznacza okienka w anakiecie
Dzięki anonimowej ankiecie można poznać zdanie mieszkańców na ważne dla nich sprawy (Foto: pixabay.com)

Zwracamy się do mieszkańców, kompostujących bioodpady w przydomowych kompostownikach, z prośbą o wypełnienie ankiety. Jej celem jest oszacowanie ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi (wytworzonych i poddanych kompostowaniu) na terenie gminy Wiązowna w 2023 roku.

W związku z nowymi zasadami obliczenia poziomów recyklingu dane zawarte w ankiecie będą wliczone do poziomów, które musi osiągnąć gmina.

Wypełnienie ankiety jest obowiązkowe dla osób, które korzystają ze zwolnienia z opłaty dla posiadaczy kompostowników przydomowych. Do udziału zachęcamy również pozostałych właścicieli nieruchomości kompostujących bioodpady.

Ankietę można wypełnić elektronicznie – dostępna jest pod linkiem: https://forms.gle/11HZFX6T36iYiAQm6 – lub pisemnie (druk dostępny poniżej lub w formie papierowej Urzędzie Gminy Wiązowna). W tym drugim wypadku należy ją odesłać lub dostarczyć osobiście do Urzędu Gminy Wiązowna ul. Lubelska 59, 05-462 Wiązowna lub e-mail: i.guzowska@wiazowna.pl do 29 lutego 2024 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w pokoju nr 10 lub telefonicznie pod nr 22 512 58 29 lub za pośrednictwem e-maila: i.guzowska@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 29/01/2024