Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Baśnią powiązani…”. 70-lecie Biblioteki w Wiązownie

Okładka książki wydanej przez Biblliotekę w Wiązownie
Okładka książki wydanej przez Biblliotekę w Wiązownie

Bibliotece Publicznej Gminy Wiązowna stuknęła okrągła rocznica. Już 24 października obchodzić będzie swoje 70. urodziny. Z tej okazji nasz biblioteka zaprasza na niezapomniany wieczór do Woli Karczewskiej.

Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody 70-lecia Biblioteki Publicznej Gminy Wiązowna, które odbędą się 24 października w Domu Kultury “Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej. Początek godz. 18.00.

W programie: część oficjalna, prezentacja działalności biblioteki oraz promocja – wydanych przez naszą jubilatkę – baśni autorstwa Katarzyny Kępińskiej pt. “Baśnią powiązani, w baśni zaczytani” z ilustracjami 15-letniej Emilii Bronikowskiej.

Po części oficjalnej zapraszamy na występ artystyczny znanej wokalistki Anny Jurksztowicz oraz kompozytora, skrzypka jazzowego i dyrygenta Krzesimira Dębskiego.

Wstęp na uroczystość za okazaniem zaproszeń, które są do odbioru w bibliotece w Wiązownie oraz w filiach w Gliniance i Duchnowie. Więcej informacji można uzyskać w Bibliotece Publicznej Gminy Wiązowna pod nr tel.: 22 789 01 46 lub adresem e-mail: kontakt@bibliotekawiazowna.pl.

Info z: tukontakt@wiazowna.pl

Marzena Kopka

Data opublikowania strony: 14/10/2019