Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Bieg WTF – Wiązowna za nami. Pogoda i biegacze dopisali

Trzeci WTF - Wiązowna Trail and Fun - bieg organizowany przez Team Zabiegane Dni, za nami. Wzięło w nim udział ponad 350 zawodników - dzieci, młodzieży, dorosłych oraz... psów.

Nas dzielnie reprezentowali dyrektor PW Anna Rosłaniec oraz dyrektor operacyjna Elżbieta Różańska, a gminę wójt Janusz Budny oraz jego zastępca Anna Sikora.

Biegi dla dzieci wystartowały o godz. 10.00. Walka była zacięta. Po nich na starcie stanęły psiaki ze swoimi opiekunami. Biegi na 5 i 10 km wystartowały o godz. 11.00.

Na piątkę zwyciężył Mateusz Tkaczyk z Teamu PZU, zaś bieg na 10 km zwyciężył Jacek Wysmułek z naszej gminy, a druga była mieszkanka Lipowa Paulina Rękawek. Trasa biegu prowadziła przez las w okolicach Emowa. Lekko nie było, ale mimo zmęczenia na metę wszyscy wbiegali uśmiechnięci.

Wójt Janusz Budny w trakcie dekoracji zawodników wręczył naszą specjalną koszulkę Sebastianowi Myszkowskiemu, który bardziej znany jest biegaczom jako Mysza. Sebastian zachorował i dzielnie walczy każdego dnia o to, aby odzyskać dawną sprawność. Wszyscy trzymamy za niego kciuki

Data opublikowania strony: 31/08/2023