Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

BOM Mazowsza. Zagłosuj na projekt „Bibliotecznie i bajecznie”!

Trwa głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Wśród nich jest inicjatywa mieszkańców Gminy Wiązowna „Bibliotecznie i bajecznie”. Pomóżmy jej uzyskać pieniądze na realizację. Głosować można do 18 czerwca!

Projekt „Bibliotecznie i bajecznie” zgłoszono do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza jako forma wsparcia działań Biblioteki Publicznej Gminy Wiązowna.

Adresatami projektu będę rodziny z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym korzystający z usług biblioteki w Wiązownie, w Gliniance i w Duchnowie. Zadanie będzie polegało na realizacji dziewięciu teatrzyków edukacyjnych wystawionych na “deskach bibliotecznych” w każdej z naszych placówek.

Aby projekt mógł uzyskać akceptację Komisji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza potrzebne są Państwa głosy. Biblioteka oraz twórcy projektu wspólnie zachęcają do oddawania głosów na stronie: https://bom.mazovia.pl/glosowanie#formularz. Można to robić do 18 czerwca. Inicjatywa nosi nr 220.

Jak głosować?

  1. Prawo do udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec Województwa Mazowieckiego. Można zagłosować tylko jeden raz.
  2. Każdy głosujący może zagłosować maksymalnie na dwa projekty: na jeden projekt z puli ogólnowojewódzkiej i jeden projekt z puli podregionalnej. Głos oddany tylko na jeden projekt też jest ważny.
  3. Głosowanie jest prowadzone wyłącznie on-line i do oddania głosu konieczny jest telefon komórkowy.
  4. Głosowanie jest bezpłatne. Osobom nieposiadającym telefonu komórkowego.
  5. Nie trzeba oddawać głosu na projekt z podregionu, w którym się mieszka. Można oddać głos na projekt z dowolnego podregionu.
  6. Po wybraniu projektów, w celu identyfikacji głosującego, poprosimy o wpisanie imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania (ograniczonego do nazwy miejscowości i powiatu) oraz numeru telefonu komórkowego.
  7. Na wskazany numer telefonu wyślemy SMS z kodem weryfikacyjnym. Jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób.

Każdy głos się liczy! Pomóżmy naszej inicjatywie uzyskać pieniądze na realizację.

Zagłosuj na projekt mieszkańców i biblioteki "Bibliotecznie i bajecznie"

Data opublikowania strony: 23/05/2023