bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych Metropolia Warszawska
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Budowa drogi w Żanęcinie. Okresowa zmiana trasy linii 720

Przód autobusu miejskiego w kolorach żółto-czerwonych
Autobusy ZTM mają charakterystyczną kolorystykę i oznakowania (Foto: ZTM)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu remontu ul. Rajskiej w Żanęcinie, a tym samym całkowitym zamknięciem jej dla ruchu kołowego, w dniach 30-31 października od początku do końca kursowania, linia autobusowa 720 zostaje – od skrzyżowania ulic Pęclińska/Projektowana w Wiązownie – skierowana (w obu kierunkach) na trasę objazdową.

Autobud zostanie skierowan na trasę:

Pęclińska – Duchnów: Pęclińska – Pęclin: Zamkowa – Krótka – Dziechciniec: Dworska – Majowa i dalej swoją trasą podstawową do krańca RZAKTA.

Kursy wariantowe z podjazdem do zespołu przystankowego PĘCLIN zostają skierowane na następującą trasę objazdową:

Pęclińska – Duchnów: Pęclińska – Pęclin: Zamkowa – Radosna – zawrotka przy szkole w Pęclinie – Radosna – Krótka – Dziechciniec: Dworska – Majowa i dalej swoją trasą podstawową do krańca RZAKTA.

Wobec powyższego zawiesza się funkcjonowanie następujących przystanków autobusowych:

  1. PROJEKTOWANA 01 i 02,
  2. SPOKOJNA 01 i 02,
  3. ŻANĘCIN 02,
  4. DZIECHCINIEC-KOLONIA 01 i 02,
  5. PIASKOWA 02.

Od czwartku 30 października do piątku 31 października linia autobusowa 720 kursować będzie na podstawie specjalnego rozkładu jazdy.

Przepraszamy za utrudnienia.

Data opublikowania strony: 29/10/2025