Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Budowa świetlicy w Góraszce. Jest przetarg dla firm

Wizualizacja budynku świetlicy w Rzakcie
Nasze świetlice powstają według jednego, modyfikowanego zależnie od potrzeb, projektu

Szukamy wykonawcy ósmej już świetlicy wiejskiej. Tym razem powstanie ona w Góraszce i zastąpi starą, drewnianą. Oferty należy składać do 22 września. Zapraszamy chętne firmy do udziału w przetargu.

Przedmiotem zamówenia są roboty budowlane polegające na rozbiórce istniejącej świetlicy oraz budowie nowej w Góraszce. Będzie to już ósmy tego typu budynek, tworzony w ramach sieci świetlic wiejskich na terenie naszej gminy, po Lipowie, Izabeli, Majdanie, Pęclinie, Kopkach, Rzakcie i Dziechcińcu.

W ramach inwestycji powstanie parterowy budynek o powierzchni ponad 90 m kw., na którą składają się: sala świetlicy (aula), pomieszczenie socjalno-kuchenne, sanitariaty oraz pomieszczenie gospodarcze. Główne wejście do budynku będzie wyposażone w pochylnię, dzięki której do budynku bez problemu dostaną się osoby niepełnosprawne. Obiekt jednocześnie pomieści 50 użytkowników.

Firmy ubiegające się o realizację zadania mają czas do 22 września do godz. 9.00 na złożenie swych ofert poprzez elektroniczną platformę przetargową dostępną pod linkiem: https://tuwiazowna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html.

Więcej informacji na temat przetargu udziela Justyna Sadkowska – Naczelnik Wydziału Rozowju Gospodarczego, tel. 22 512 58 80, e-mail: j.sadkowska@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 12/09/2023