mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Budowa ulic i kanalizacji w Góraszce i Majdanie. Umowa podpisana

Budowa ulic i kanalizacji w Góraszce i Majdanie. Umowa podpisana

Wójt Janusz Budny przekazuje podpisaną umowę wiceprezesowi firmy ROKOM Robertowi Radeckiemu
Przed nami budowa kolejnych ulic w naszej gminie. Wartość umowy to ponad 5 mln zł (Foto: UG Wiązowna)

Kolejna inwestycja przed nami. Podpisaliśmy umowę z wyłonioną w przetargu firmą ROKOM na budowę ul. Krótkiej w Góraszce i odcinka ul. Pięknej w Majdanie oraz wykonanie kanalizacji w obu tych drogach. Wartość inwestycji to ponad 5 mln zł.

Zbliża się koniec roku, a co za tym idzie, finalizujemy kolejne umowy. Wójt Janusz Budny oraz skarbnik Agnieszka Kowalska podpisali 10 października kolejną umowę z przedstawicielem wykonawcy inwestycji. Tym razem wybrana w przetargu firma zajmie się drogami i kanalizacją w dwóch miejscowościach – Góraszce i Majdanie.

Firma ROKOM zajmie się budową wraz z dojazdami ulicy Krótkiej w Góraszce i odcinka Pięknej w Majdanie. Powstanie także ścieżka rowerowa. W obu odcinakach dróg powstanie także sieć kanalizacji. Prace mają zostać zrealizowane do końca lipca 2023 r. Wartość inwestycji to blisko 5 mln 300 tys. zł.

Więcej informacji na temat inwestycji udziela Tomasz Mielnicki, Wydział Inwestycji, te. 22 512 58 63, e-mail: t.mielnicki@wiazowna.pl

Zadanie w zakresie budowy drogi gminnej pn. „Budowa drogi 270804W – ulicy Krótkiej w Góraszce” dofinansowano  w kwocie 1 198 595,34 zł ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na podstawie umowy nr RFRD/92/2022 z dnia 24.08.2022 r.  zawartej pomiędzy Wojewodą Mazowieckim, a Gminą Wiązowna.

Logo Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Data opublikowania strony: 10/10/2022