Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Budynek usługowo-handlowy w Gliniance. Przetarg na jego przebudowę

Projekt przebudowy budynku gminnego w Gliniance
Projekt przebudowy budynku gminnego w Gliniance (Grafika: Budowlani Anna Gut)

Ogłosiliśmy przetarg na przebudowę budynku przy ul. Napoleońskiej w Gliniance. Po zakończeniu tej inwestycji stanie się on nie tylko centrum usługowo-handlowym, ale kulturalnym. Oferty można składać do 7 kwietnia.

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa istniejącego budynku usługowo-handlowego przy ul. Napoleońskiej. Do zadań wykonawcy będzie należeć m.in. nadbudowa i adaptacja nieużytkowego poddasza tak, aby w przyszłości można było je wykorzystać, budowa szybu na windę oraz przebudowa już istniejących instalacji. Co ważne, w budynku pojawi się nowy energooszczędny sposób ogrzewania budynku – pompa ciepła.

Firmy ubiegające się o realizację zadania mają czas do 7 kwietnia godz. 10.00 na złożenie swych ofert poprzez elektroniczną platformę przetargową dostępną pod linkiem: https://tuwiazowna.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html.

Zadania te zostaną sfinansowana z pieniędzy pochodzących z budżetu gminy oraz dotacji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Więcej informacji na temat kwestii przetargowych udziela Wydział Rozwoju Gospodarczego, tel. 22 512 58 80, e-mail: j.sadkowska@wiazowna.pl, zaś na temat prac modernizacyjnych Wydział Inwestycji, tel. 22 51 58 61, e-mail: t.dabrowski@wiazowna.pl

 

Logo programu dotacyjnego. Napis: Polski Ład.

Data opublikowania strony: 29/03/2023