bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Budżet Obywatelski Mazowsza. Znamy zwycięzców głosowania

Kolorowy napis BOM. Pod spodem na niebiesko Budżet Obywatelski Mazowsza
W ramach BOM mieszkańcy Mazowsza mają możliwość bezpośredniego decydowania o tym, na co zostaną wydane środki z budżetu województwa (Foto: bom.mazovia.pl)

Są już wyniki głosowania na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. W oparciu o te dane Zarząd Województwa Mazowieckiego podjął decyzję, które zgłoszone projekty z listy rankingowej trafią do realizacji. Wśród wybranych znalazł się dwa na terenie naszej gminy, na które głosowaliśmy!

Budżet Obywatelski Mazowsza to wydzielona część środków, o której przeznaczeniu decydują mieszkańcy. W tym roku do dyspozycji jest 25 mln zł. 17 listopada zakończyło się głosowanie na zgłoszone w ramach BOM Mazowsza projekty.

Wśród tych zwycięskich znalazły się dwa, które obejmują obszar naszej gminy. Na miejscu II uplasował się projekt VeloMazowia – sieciowy szlak rowerowy. Obejmuje on wschodni obszar województwa mazowieckiego. W tym również przez Gminę Wiązowna. Na miejscu IV znalazła się  budowa strefy pacjentów  na terenie Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii w Zagórzu.

Gratulujemy!

Więcej informacji można znaleźć na: https://bom.mazovia.pl/

Data opublikowania strony: 26/11/2020