bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Celestyniaki szukają kochającego domu

Trzy młode psy o rudawej sierści
Zwierzęta czekają na kochający dom. Przygarnij psiaka! (Foto: pixabay.com)

Kochające i łaknące ludzkiej przyjaźni zwierzaki szukają domu. Oto te ze schroniska w Celestynowie, które potrzebują ciepła i miłości.

Czarno-biały kundelek

 

 

Blue – ma z 1,5 roku. Jest cudownym, odważnym młodzieńcem. Czujny i inteligentny. Do tego jaki skoczny i żwawy! Przepełniony pozytywną energią, gotową do wykorzystania. Dla człowieka oddałby wszystko. To nie żarty. On żyje samą miłością do ludzi. Śpiewa i płacze błagalnie, żeby tylko wypuścić go zza krat… Dlatego tak ważne jest, aby prędko znalazł domek! Piesek ma pełen komplet szczepień, czipa oraz kastrację.

Rudawy piesek trzymany przez mężczyznę na rękach

 

 

Kliper – frajda na czterech łapeczkach! Nowy malec w ekipie Celestyniaków. Może być twój! Kliperek to około 2-letni chłopczyk o złotym sercu i niewielkich gabarytach. Urodzony do pieszczot! Typowo towarzyski i kontaktowy. Przyjemny dla każdego. Super dla rodzinki z dziećmi, do domku z ogródkiem lub mieszkania. Byle by go kochać, dbać i rozpieszczać! Chłopaczyna jest po kastracji. Ma także szczepienia i czipa.

 

Biało- czarno-rudy pies

 

 

Cameron – poleca się do adopcji! Piękny, unikatowy.  Jedyny taki – Cud miód, słodziaczek. On kocha wszystkich! Jego serduszko wariuje na widok człowieka. Tak bardzo łaknie kontaktu. Cameron to żywe srebro. Skoczny, ruchliwy i energiczny. Fantastyczny kompan do życia. Cameron ma około 5 lat. Waży ok. 29 kg i sięga trochę ponad kolano. Jest po kastracji, ma także czipa oraz pełen pakiet szczepień! Bezpieczny, zdrowy – gotowy. Rodzinko przybywaj!

 

Zainteresowani proszeni są o pobranie ankiety przedadopcyjnej ze strony www.celestynow.toz.pl (zakładka NASZE ZWIERZĘTA) i odesłanie wypełnionej na adres: adopcje@celestynow.toz.pl.

Data opublikowania strony: 04/03/2021