bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Celestyniaki szukają kochającego domu

Trzy młode psy o rudawej sierści
Zwierzęta czekają na kochający dom. Przygarnij psiaka! (Foto: pixabay.com)

Kochające i łaknące ludzkiej przyjaźni zwierzaki szukają domu. Oto te ze schroniska w Celestynowie, które potrzebują ciepła i miłości.

Robin psiak ze schrniska dla zwierząt w Celestynowie

ROBIN – ma dopiero rok. To młodziak! Wielkością sięga mniej więcej do kolana. Nie jest duży. Schronisko trochę przytłacza tego dzieciaczka… Pomimo tego jest wesoły i rozbrykany. Bardzo lgnie do ludzi i potrzebuje dużo kontaktu z człowiekiem. Ogromny pieszczoch z niego! Trochę ma do ogarnięcia, musi jeszcze się poduczyć. Ma wielki potencjał! Robin jest gotowy zaserwować swoje serce na tacy i zalać swoją rodzinę lawiną miłości!

 

Sznurówka psiak ze schrniska dla zwierząt w CelestynowieSZNURÓWKA – biegała sama, z długim sznurem przywiązanym do obroży. Prawdopodobnie została wyrzucona z auta niedaleko schroniska. Była przerażona, wypłoszona i zmarznięta. Sznurówka przezwyciężyła strach i pokazała nam, że jest niesamowitym cudaczkiem! Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem – przytulania, głaskania. Jest energiczna i szalona! Totalnie rozbrykana. Uczy się chodzić na smyczy. Dogada się z każdym – z dziećmi czy innymi zwierzętami.

 

Czuszka psiak ze schroniska dla zwierząt w CelestynowieCZUSZKA – kolejny psiak z serii tych, które w schronisku są od zawsze. Ma już ponad 10 lat. Lata beztroskiej młodości minęły… Został tylko smutek i bezdomność. Spokojnie chodzi na smyczy. Nie wiemy, czy Czuszka wierzy jeszcze, że wyjdzie z zimnej budy. Może straciła już wszystkie nadzieje… Pilnie prosimy o dom, w którym zazna w końcu ciepła i miłości. Sunia jest wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona – pełen pakiet! Brakuje tylko rodziny…

 

Koty i psy można również wspierać, wpłacając nawet niewielkie kwoty na konto: 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146 (PKO BP) lub odwiedzając je podczas sobotnich spacerów, w których udział biorą także wolontariusze z Centrum Wolontariatu z Radiówka.

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje@celestynow.toz.pl lub pod nr tel.: 22 789 70 61.

Data opublikowania strony: 28/02/2020