bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Cztery medale na turnieju BJJ w Mińsku Mazowieckim

W minioną sobotę (6 października) zawodnicy UKS Orły Zakręt walczyli na turnieju Brazylijskiego Jiu Jitsu w Mińsku Mazowieckim. Były to pierwsze zawody w sezonie. Wystartowali tylko najbardziej doświadczeni zawodnicy z Zakrętu. Pomimo wysokiego poziomu wszyscy wywalczyli medal.

Małgorzata Salamon w półfinałowej walce trafiła na bardzo mocną rywalkę z Białej Podlaskiej i po bardzo wyrównanym starciu nieznaczne uległa jej, na punkty. W starciu o trzecie miejsce nie dała już szans rywalce, zdobywając brązowy medal. Antoni Rogowski również w półfinale musiał uznać wyższość rywala. W walce o trzecie miejsce zmierzył się z zawodnikiem z Olsztyna i pokonał go pewnie aż 14:0.

Sylwia Welc musiała walczyć w grupie z chłopcami, ponieważ w jej kategorii wagowej nie było innych zawodniczek. Podjęła jednak wyzwanie i już w pierwszej walce pokonała swojego rywala. W półfinale zmierzyła się z zawodnikiem z Warszawy i niestety poległa. W walce o brązowy medal okazała się lepsza od rywala i zakończyła zawody na trzecim miejscu. Najlepszy start zaliczyła Maja Salamon, która wszystkie swoje walki zakończyła przed czasem i zdobyła złoty medal.

info z tukontakt@wiazowna.pl
Artur Mroczek
Elżbieta Rogowska

Data opublikowania strony: 09/10/2018