Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Sprzedaż nieruchomości gminnych. II przetarg

DziałKA w Kącku przy ul. Majowe

Gmina Wiązowna wystawiła nieruchomości w Kącku na sprzedaż.

Nieruchomości w Kącku to:

  1. Działka ewidencyjna o nr 559/3 – posiada kształt zbliżony do prostokąta o korzystnych proporcjach. Położona jest przy skrzyżowaniu ul. Majowej i drogi wewnętrznej stanowiącej działkę nr 556 i 559/1. Przez działkę przebiega napowietrzna sieć elektroenergetyczna niskiego napięcia oraz znajduje się słup energetyczny. Znajduje się w zasięgu sieci wodociągowej. W otoczeniu nieruchomości występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa oraz częściowo tereny niezabudowane i leśne w znacznym stopniu zakrzewione.
  2. Działka ewidencyjna o nr 559/6 – posiada kształt czworokąta o korzystnych proporcjach. Położona jest przy skrzyżowaniu ul. Majowej z drogą publiczną. Przez działkę przebiega napowietrzna sieć elektroenergetyczna niskiego napięcia. Ponadto działka znajduje się w zasięgu sieci wodociągowej. W otoczeniu nieruchomości występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zagrodowa oraz częściowo tereny niezabudowane i leśne w znacznym stopniu zakrzewione.

Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Wiązowna, położone są na terenie przeznaczonym pod budownictwo mieszkaniowo-usługowe.

Pełna informacja na temat nieruchomości znajduje się na naszej stronie w zakładce: Załatw sprawę w urzędzie/Nieruchomości na sprzedaż.

Szczegółowych informacji na temat oferowanych nieruchomości udziela Sylwia Stachurska – Wydział Środowiska i Nieruchomości, tel. 22 512 58 22, e-mail: s.stachurska@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 23/11/2022