mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Czwartki lekkoatletyczne w Gliniance. Inauguracja

Czwartki lekkoatletyczne w Gliniance. Inauguracja

 Już po raz XIV zainaugurowaliśmy na stadionie przy Szkole Podstawowej im. W. Witosa w Gliniance lekkoatletycznym Regionalne Czwartki Lekkoatletyczne w Gliniance.

Po uroczystym przywitaniu zaproszonych gości i otwarciu imprezy  przez  dyrektor szkoły Teresę Bąk oraz Sekretarz Gminy Wiązowna Annę Rosłaniec przystąpiliśmy do zawodów.

Do rywalizacji stanęło pięć reprezentacji szkół oraz UKS-ów, m.in.: Szkoły Podstawowej w Wiązownie, Szkoły Podstawowej w Zakręcie, Szkoły Podstawowej w Augustówce, Szkoły Podstawowej w Górkach oraz reprezentacja UKS-u Smoki z Glinianki.

Mimo niesprzyjającej aury pogodowej nie zabrakło dobrych wyników sportowych, w rolę komentatora i spikera imprezy wcielił się wieloletni nauczyciel szkoły w Gliniance Zenon Kwiatkowski.

Kolejne zawody planujemy już na wiosnę, mamy nadzieje że pandemia nie pokrzyżuje nam  zamiarów i dzieci będą mogły kontynuować współzawodnictwo w kolejnej rundzie. Impreza została zorganizowana z inicjatywy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Smoki” działającego przy Szkole Podstawowej w Gliniance dzięki wsparciu Urzędu Gminy Wiązowna.

Info z: tukontakt@wiazowna.pl

Krzysztof Ślusarczyk

Data opublikowania strony: 13/10/2021